Kompjutera komplet

Shitet nga: N.P.T ,,Labinoti,, 23 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Komjutera komplet taster maus monitor te gjitha jan Hp

1: AMD Athlon DC 4450B @ 2.3GHz 2048MB RAM
160 GB HD MONITOT 19 INQA TASATUR MAUS

2: AMD Athlon II X2 B22 @ 2.8GHz 4096MB RAM
250 GB HD MONITOT 19 INQA TASATUR MAUS te njete ka edhe 3.0 ghz 3.2 ghz dhe 3.4 ghz

3: AMD Athlon DC 5200B @ 2.7GHz 4096MB RAM
160 GB HD MONITOT 19 INQA TASATUR MAUS

4: AMD Athlon DC64X2 DC 4800+ @ 2.5GHz
2048MB RAM
160 GB HD MONITOT 19 INQA TASATUR MAUS

5: Kemi edhe lloptopa intel core i5 @2.4 ghz 4096mb ram 250 gb hd

Monitora ka 19 inqa 22inqa dhe 24 inqa hapeja


Numer kontakti i njejti numer 00377 44154264 te inportuar nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim