Komplet Kompjuteri

Shitet nga: Ahmet 23 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet komplet kompjuteri . Kompjuteri eshte adhur nga jasht dhe eshte shume pak i perdorur, eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim