NETGEAR Wireless PCI Adapter WG311v3 54Mbps

Shitet nga: MR 16 Nën 06:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Wifi Per Kompjuter Ngjendje Te Rregullt. Eshte Shum i Mir Kryn Pun Te Mira Dhe Eshte Me Nje Qmim Te Volitshem Fix. 15Euro.
Te Interesuarit Mund te Me Lajmrohen Edhe Ne Viber: +37744-598-536.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim