PC AMD FX 8350 4.2GHZ (8core) FLM MERRJEP U SHIT

Shitet nga: Rinor 22 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop

Ekrani 22 INch Samsung Sync Master B2240 (1680 X 1050) 70000:1 Dynamic Contract

AMD FX 8350 4.2 GHZ (overcloack deri ne 5.0 GHZ
.
GTX 760 Gigabyte
.
20 GB ram Vengence 1866 MHZ
.
1TB hardisku
.
ASUS M5A78L- LE Dual Bios (nese e crashirat tu e bo update biosin e ki tjetrin rezerv)
.
Cooler Master Hyper 412(shum i madh cooleri nuk e len procesorin me shku me shum se 45 Celcius dhe osht silent dmth nuk nihet
.
Power Supply 650 watt real power(tlejon me bo overclock deri ne 5GHZ por rreziqet i mban personi qe e ben overcloack)
.
I pershtatshem per Video Encoding, Rendering, 3D modeling Gaming - Un vet jom arkitekt edhe e kom kompletu vet Ket PC Asni cent ma lir nuk e jap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim