PC Core 2 duo 2.66|4Gb ram NVIDIA 80GBHDD|

Shitet nga: erik 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet kompjuteri komplet

hard disk 80 GB
procesori 2.66 core2duo (4mb) cache
kartela grafike:nvidia geforce
Mausi me Bluetooth
Tastatura
Ekrani phillips 19 inch
i hap pa problem lojat si : League of Legends(LOL) Blur GTA 4 PES 2016 FIFA 14 Cod Black Ops 1 dhe 2 COD Ghosts MW3 Couter Striike Global Offensive etj.
Mund te kontaktoni edhe ne viber (+37744395712)

Cmimi i fundit 75 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim