Printer & Scanner Canon PIXMA MP150

Shitet nga: Sanije 19 Shk 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Canon me dy funkcione Printer dhe Skaner ne gjendje teknike shume te mire.
Printeri ka mundesin vetem me ngjyre te zeze si edhe me color.
Printeri eshte i pershtatshem per zyre, shtepi etj.
Printeri i ka te gjitha kabllot qe i nevoiten per kyqje.
Ngjyrat i mungojne.
Ne konsiderim vie edhe ndrrimi me Laptop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim