Printer HP DESKJE

Shitet nga: Gentrit Uka 19 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet printer HP DESKJET F2187.
Perfshine all in - printim dhe skanim. Eshte ne gjendje komplet te rregullt , i perdorur 3 muaj.

Qmimi mund te jete edhe i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim