Procesor core i 7

Shitet nga: Besnik 02 Krr 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes dy procesor core i7 procesorat jan ne gjendje te rregullt jan socket 1156 intel i7-860 2.80 8 M chache
dhe tjetri eshte cocket 1366 intel core i7 3.06 GHz 8M/4.80708 mund te kontaktoni permes emailit ose ne viber+37745640333 qmimi per te dy eshte 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim