Programin SPY me LICENS

Shitet nga: Anonymous 16 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes programin spy i cili krijon virus dhe mundeson që :
Gjdo gje qe shtypet ne tastier
Gjdo link apo gjdo web qe ai klikon
Ti bllokohen qasjet ne webacces
Te shikoj Ne kameren e ti ( nese ai posedon nje te till )
Te kontrollhen ip e tije
Te Monitoroj GJDO GJE QE BEN AI NE KOMPJUTER ME AN TE REMOTE DESKTOP ( LIVE )
Te SHKATTRROJ ANTY - SPYWARE
Te Ndegjoj Gjdo Gje Qe Nihet Ne Mikrofon

E Gjitha qe duhet ber ështe te krijohet virusi dhe ti fusesh ne kompjuter ati te cilit deshiron ti dish keto gjera dhe si te krijosh virusin dhe gjerat e tjera ne momentin qe ndokush don me ble kete program i behet e ditur edhe si te punoj me te dhe si te krijoj virusa dhe gjdo gje tjeter

Ju Lutem te interesuarit te kontaktojn permes E-MAIL qmimi eshte i vendosur bëj nderrim edhe me ndonje telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim