SHITEN KOMPJUTERAT HP QMIMI I VOLITSHEM

Shitet nga: Eugen 16 Dhj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 4 kompjutera HP
Se bashku me kompjuterat vin edhe mousi dhe tastiera gjithashtu edhe ekrani hp
Kompjuterat jan ne gjendje te rregullt dhe jan pak te perdorur
Qmimi 70 ero per cop , kurse 250 ero se bashku te gjith
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim