Shes Kompjuterin

Shitet nga: Hamdi 28 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Kompjuterin dhe Shtepiz êshtë ne Gjendje te rregulltë 90 euro Për Konktakt
Viber +37744485375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim