Shitet Playstation 3

Shitet nga: Metush 11 Dhj 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Sony Playstation 3 ne gjendje te rregullt
bejm dhe ndrrim me golf 2 :P
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim