Shitet ose ndrrohet

Shitet nga: Feti 13 Tet 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet ose ndrrohet kompjuteri me monitor dhe shtepiz punon ne gjendje perfekte poashtu vje bashk me testatur kontakto ne numrin 044574884 ne viber ose whatsapp per marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim