Shtepiz-PC

Shitet nga: rinor 02 Dhj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes shtepuzen ne rregull.punon shum mir dhe shum shpejt.E ka edhe adapterin si te laptovav origjinal.Qmimi i fundit 25€. Windows Vista.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim