Shtepiza dhe dy monitora

Shitet nga: shitet 22 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
shiten: Shtepiza 30 euro
Monitori zi 20 euro
Monitori bardh 10 euro

Komplet i jap per 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim