shiten kompjuterat

Shitet nga: ismet 12 Sht 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterat 12 copa komplet me tavolina se bashku me te gjitha pajosjet qe duhen.
Monitoret jan te gjithe samsung kurse shtepizat jan te llojeve te ndryshme.
Te gjithe jan ne gjendje te rregullt dhe thuaj se te rinje.
Arsyeja pse shiten eshte kam pasur internet caffe tash e kam.mbyllur.
Kompjuterat gjinden.ne bujanoc mirpo mundem.mi pru kuredoqofte ne gjilan.
Te interesuarit munden te lajmerohen ne nr.e tel.ne vijim.ju flm per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim