2 laptopa acer dhe toshiba

Shitet nga: Egzon 14 Pri 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes dy llaptopa acer dhe toshiba.. Acerit si bo tastiera me 30euro ndreqet
acer 140euro - toshiba 100euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim