2015 Apple MacBook Pro 13 i7 3.1GHz 16GB RAM

Shitet nga: Ace Computers 18 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 570 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ne kemi ri fillim të vitit 2015 Apple MacBook Pro 13 "Retinë i7 3.1GHz 16GB 512GB në dispozicion

Një artikull markë-re, të papërdorura, të pahapura dhe të padëmtuar në paketim origjinal

Kjo 13.3 inç Apple MacBook Pro 16GB Ram, i7 me ekran retinë është markë e re dhe të vërtetë. Kjo nuk është një rinovuar, kopje, klon apo produkt kineze.

Informacione Produkt:

Prodhuesi: Apple Inc
Data: Fillimisht lëshuar Mar 2015
Display: 13.3-inch (diagonal) ekran Retina; 2560-nga-1600 rezolutë në 227 pixels per inch
Processor: Intel Core i7 dual-core
Processor Speed: 3.1GHz
RAM: 16GB 1866MHz LPDDR3 bord kujtesës
Hard Drive: 512GB PCIe-i bazuar flash magazinimit
Webcam / Kamera: 720p HD kamera FaceTime
Video Grafika: Intel Graphics Iris 6100
Detyrojë pad prekje udhë: Po
Battery Life: 10 orë
Sistemi operativ: Mac OS X El Capitan

Çmimi ynë shitjes: 1570 Euro (Ky çmim përfshin tarifë të anijeve, shtuar tatimin mbi vlerën qendrore, dhe të gjitha tarifë tjetër e dorëzimit në shtëpinë tuaj).

Në kutinë:
MacBook Pro me ekran retinë
MagSafe 2 Adapter Fuqia
AC plug mur
Kabllo të energjisë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim