Acer aspire 7715

Shitet nga: albert 24 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
lloptopi eshte ne gjendje pune pa asnje verejtje - perveq nje tast i mungon siq mund te shihet ne foto.

shkurtimisht lloptopi ka :

ekran : 17.3" - perfekt per video dhe pune
cpu : Intel Pentium T4400 ( dual core ) 2.2 ghz
ram : 4gb
hdd : 640 gb + nje vend tjeter per hdd

verejtje :
lloptopi e mban baterin rreth 10-15 min.

nuk bej ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim