Acer lloptop shes dhe ndrroj

Shitet nga: Acer 29 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes lloptopin Acer modeli 5252 esht 15.6 inca hardiskin e ka 320 giga baterin e man 30 min windows 7 ka tjerat performanca mund ti shini ne foto...
(Vretje lloptopit nuk i bajn do shkronja nja 6 shkronja ju kan deaktivizu 20 euro bahet me ndreq me ja ndrru lloptopi esht i blem ne Belgjik Media Makt dora e par jam un..
Ndrrohet vec me tel samsung s4 i madh jo mini dhe me samsung s5 shtoj pare edhe me iphon 5s shtoj pare edhe per iphon telefonat te krithaft nuk du te rujshem mundesisht..pres blers serioz..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim