Apple 13.3 Retina Apple MacBook Pro 2.6GHz 8GB

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ace Connect Co Uk 03 Nën 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Apple i ri 13.3 "Laptop Retina Apple MacBook Pro 2.6GHz 8GB RAM 512GB SSD

Anije në mbarë botën me Ndjekja & Sigurimeve

Përshkrim

Kjo listë është për një të ri 13 "Retina Apple MacBook Pro 2.6GHz 8GB RAM 512GB SSD Laptop.
Kompjuteri është i mbuluar nga një garanci prej një viti nga Apple.
Ju lutem na kontaktoni me ndonjë pyetje.

Specifikimet teknike

13.3-inch LED-Shkod ekran Retina me teknologji të SPI-së; 2560-nga-1600 rezolutë amtare në 227 pixels per inch me mbështetje për miliona ngjyra
2.6 GHz dual-core Intel Core i5 (Turbo Boost deri në 2.9 GHz) me 3 MB cache L3 përbashkët
Intel Graphics Iris
512 GB storage flash
8 GB 1600 MHz DDR3L bord
Kamera HD 720p FaceTime

Çfarë është përfshirë:

New 13 "Retina Apple MacBook Pro 2.6GHz 8GB RAM 512GB SSD Laptop me Mac OS X 10.9 Mavericks
MagSafe 2 Adapter Fuqia
AC Wall Plug dhe Power Cord
Dokumentacioni Shtypur

Shipping:
Pika juaj do të transportohen brenda 3 ditëve të punës

Vetëm blerësit e interesuar ju lutem. Unë do të preferoja një mesazh personal (inbox).

Skype: aceconnectltd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim