Apple MacBook Pro "Core i7" 13"

Shitet nga: iFix Computers 23 Jan 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Apple MacBook Pro "Core i7" 13"
CPU -Core i7 3520M 2.9GHz (Boost 3.6GHz) 4M 2Cores 4Threads
RAM MEMORY -8GB RAM DDR3 1600MHz (2x4GB Modules)
HDD -750GB Hard Disk 5400RPM Sata3
Graphics - Intel HD 4000 Graphics
Display - 1280x800 Display 13.3"
ON SALE

Vjen me Adapter Origjinal si dhe me Mbrotese per Llaptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim