Asus A53U-SX332V

Shitet nga: Ardit 08 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes kete laptop Asus A53U-SX322V shum pak i perdort punon perfekt bateria 4 ore
Ram memorie: 4GB
HDD: 750GB
laptopi eshte me Windows 10 PRO Ekrani 15 inq, ka HDMI dalje kamer .
Laptopit nuk i punojn disa pulla ne tastier 15€ kushton me ndreq mausi vet punon per kete arsye eshte qmimi ma i lirë.
Posedon adapterin origjinal maus dhe tastier te ndame Viber +37745430830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim