Bios Dekodim (Bios Decoding Service)

Shitet nga: flamur 01 Dhj 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Bejm Dekodimin e Biosave te ndryshem ne marka te ndryshme.

Dell,HP,IBM,Fujistu,Acer,Asus Toshiba,apple macbook,imac,ipad dhe shum te tjere.

per info na kontaktoni

JVC Electronics
Rr.Halim Orana 79
Gjilan
Info : 044 132 909
www.facebook.com/jvc.electronics

Computer & Laptop Service dhe dekodime te ndryshme
Radio veturash montim dhe Dekodime te ndryshme
Tv Riparime dhe dekodime te ndryshmesound club
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim