Dell XPS 20.1 inch laptop

Shitet nga: ramiz 18 Jan 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Super laptop me performanca te larta, laptopi ma i madh i te gjitha koherav deri me tani, i pershtatshem per shtepi ose zyre. Modeli: Dell XPS M2010 Performancat: Cpu- Intel core 2 duo, t7200 2.0 ghz, 2.0 ghz Ram- 4 gb Hdd- 120 gb Kartela grafike 256 mb (dedicated) 1 gb (Shared) qe dmth. punon me 1 gb kur ti duhet. Zerimi 8.1 sorround HD, i ka 8 autoparlanta dhe subwooferin te integruar te gjithe te firmes JBL, shihet ne foto. Blu-ray Disc. Tastiera mund ti hiqet dhe te punohet nga largesia, shihet ne foto. Windows 7, 32 bit. Laptopi eshte gaming. Ka kamere te veten. Ka touchscreen butonat. Laptopi punon perfekt, i ri kushton 4000-4500 Euro, pra eshte shume i shtrejt dhe nuk ka shume kesi laptopa. Ka pamje shume te mire, grafike perfekte, si dhe zerim fantastik, Laptopi Bateri nuk ka, punon me adapter te vetin origjinal. Mund ta shihni ne ket link cmimin dhe specifikat tjera.. http://www.pcmag.com/article2/0,2817,1970655,00.asp Gjithashtu ne youtube ka video te ndryshme per sa i perket laptopit. - Nderrim boj me vetur iphone 6plus per me shum shkruaj ne viber +37745359320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim