HP|Core2Duo|4GB|RAM|PA HARD DISK|

Shitet nga: erik 07 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lloptopin "Hp elitebok 2530p" ne gendje te rregullt.

Hardisk nuk ka

Procesori: Core2Duo 2.13Ghz (6mb)Cache
RAM: 4 GB DDR2
Monitori: 12.1

Llaptopi e ka mikrofonin dhe kameren e integruar

Posedon adapterin origjinal.

Mund te kontaktoni ne viber:+37744395712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim