HP DV1000

Shitet nga: HP 28 Gsh 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptopi HP dv1000 ne gjendje te rregullt , me Windows 7 , dhe 2gb ram .

Mund te kontaktoni edhe ne viber : +37745347184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim