HP Pavilion HDX 9200

Shitet nga: Mili 23 Sht 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Leptopin ne gjendje prefekte dhe me dukje si i ri.
Qmimi ne i ri 2700 euro tani 220 euro.
Leptopi eshte profesional dhe jo shume i perdorur.
LCD-HD MONITORI 22 , Me remote controll per tv te integrume dhe windows.
Processor: Intel(r) core(TM)2 Dou CPU T8100 @ 2.10GHz 2.10GHz
Momory (RAM): 4.00 GB
SYSTEM TYPE: 64-BIT OS
Windos vista home premium ( original) +sp2
Te tjera: tv, vio, 4xusb2/3, HDMI, Cart reader, DVD+CD-rom/writter, etj, etj, shih fotot.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim