HPi3, 17.3" 640GB HDD 3ore bateri 1 jave garancion

Shitet nga: Albert 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop HP (ky ne foto, shuume i ruajtur ne pamje)

Procesori: Intel core i3 2310M (gjenerata e dyte)...4 * 2.1 GHz

Monitori: 17.3" HD led

RAm memorja: 4 GB

Hard disku: 640 GB

Kartela grafike: Intel HD graphics

Posedon adapterin origjinal per pune dhe mbushje te baterise

Baterine llaptopi e mbane prej 2 deri 3 ore

Llaptopi e ka mikrofonin dhe kameren e integruar

Ka te instaluar: Office , Skype, Winrar, Adobe acrobat reader, etj.

USB Porte, Wireless,HDMI, VGA port, etj...

Llaptopi ne pamje eshte shuume i ruajtur

Per llaptop jap garancion 1 jave. NDRRIME NUK BEJ!

Bej transportin deri n'Prishtine n'Ferizaj n'Kamenice

044 577764
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim