LAPTOP HP

Shitet nga: gzim 19 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHES LAPTOPIN HP NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUM I RUAJTUR
KA PROCESOR AMD DUAL CORE QL-60 1.90 GHZ
RAM MEMORY 2 GIGABAJT
ROM MEMORY 140 GIGABAJT
WINDOWS 7 32BIT

VERJETJE BATERIA NUK E MBAN ( VJEN ME ADAPTER ORIGJINAL)
LAPTOPIN MUND TA SHIHNI KUR TE DONI
KONTAKT EDHE ME VIBER 0037744376493.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim