LLAPTOP

Shitet nga: meha 14 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITET LLAPTOPI LENOVO 4 GIGA SHUMI RUJTUN DHE QMIMI I LIR .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim