LOPTOP dhe TABLET ''ASUS''

Shitet nga: benni 30 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Loptop nikosisht mun te ndahet te perdoret edhe si tablet esht i ardhur nga Belgjika
Ka punuar perfekt por tableti ka ra ne dysheme dhe esht krisur ekrani tani nuk dhezet
shitet me nje qmim shum te volitshum


Qmimi 45€
kontakti 045572771
viber +3248 883 8841
Çmimi: 55 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim