Laptop Acer i5

Shitet nga: Laptop 14 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes acer i5 (2.5gh) 750 hdd, 4gb ram, 1 gb grafiken, 15,6 INCH.
BATERIN RRETH 3 ore
Lloptopi eshte shum i ruajtur dhe punon perfekt
Garantoj ne qfar do lloj menyra.
Pres blers serioz
Per me shum kontakto ne nr 045 658 034.

Tag ; i3 i5 i7 hp dell golf 2 3 4 5 6 7 laptop lloptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim