Laptop DELL XPS (M140)

Shitet nga: Alban 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lloptopin DELL XPS (M140) eshte seri e vjeter mirpo punon shum mire per ata qe ju duhet per nevojat baze si internet (Wi-Fi) , muzik , per me shume shikoni fotot jane dhe te dhenat e loptopit. ^ ... ne cmim perfshihet dhe CD-ja XP qe ka ardhe me to kur u ble. Mund te kontaktoni ne Viber +386 49 125 640.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim