Laptop Dell I7

Shitet nga: ilm 02 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi Dell i7 procesor me 8 berthama ka 2.20 , 8gb ram memorie , 500gb hdd 'hardisk' ,
Me dy grafika ka 1gb dmth 2gb grafik invidia.
laptopi i rujshem i mir vetem se nje dugme i mungon por i punon edhe ajo por mund tja rregulloj edhe atë
ka edhe HDMI dhe Usb 3.0

KONTAKT VETEM NE VIBER +381621661294
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim