Laptop Hp corei7

Shitet nga: Egzon Selmani 18 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shiteti laptopi core i7 2.2, 1TB hdd,8G ram.4G grafik.
Laptopi eshte i ruajtur dhe punon shum mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim