Laptop LENOVO i5 -4gb ram -300GB HDD -Intel HD G..

Shitet nga: Dibran Xhymshiti 31 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
LENOVO THINKPAD t410
------------------------------------
Windows 8.1 Pro - 64bit

HDD: 300GB

RAM: 4GB

CPU: i5 (2.53)

Intel HD Graphic 2GB

Laptopin qe shihni eshte ne gjendje perfekte dhe i ruajtur, ska as nje defekt.
Bashk me Laptopin vjen adapteri dhe mausi Lenovo.
Bateria e Laptopit qendron rreth 3 ore pa problem.
Tastiera eshte rezistente ndaj ujit.
...
Vendi: Gjilan - Prishtine

Kontakto: 049-690-732 -------- dibranxhymshiti@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim