Laptop Mini Acer DualCore

Shitet nga: Noli 14 Krr 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Notebook Acer Aspire One 10.1'' ( Inch )


Proecsori:

Intel Atom CPU N270 1.60 GHz 1.60 GHz - Dual Core
RAM Memory: 1.00 GB
Hard Disk: 150 GB
Windows 7 Starter - System 32bit
Ekrani: 10.1'' (inch)
Bateria: 4-6 ore


Laptopi eshte ne gjendje te rregullt, i formatuar, i ruajtur,
posedon 2 bateri (6-cell), me bateri funksionon 4-6 ore
(varesisht prej perdorimit)
pasi qe i ka 2 bateri,Wireless, adapter origjinal, 3 USB porte,
posedon edhe VGA (lidhje me TV dhe projektor), WEB Camere.


Cmimi i dskutueshem.


Per me shume rreth Laptopit shikoni fotot.
Per me shume info kontakt ne numrin e telefonit (viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim