Laptop per pjes

Shitet nga: LapTop 27 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop per pjes dhe ne gjendje te regullt

Toshiba shes per pjes vetem monitori nuk punon gjithqka tjeter ne regull si RAM, HDD, GRAFIKA, ETJ (me marrveshje)

Ibook G4 Apple vetem adapter nuk ka qmimi 45 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim