Laptopi Dell

Shitet nga: Luli 02 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi me Procesor: Intel (R) Atom, 1.66 GHz, Ram: 1 GB,

Baterijën e ka të mirë, dhe e mban pa problem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim