Llap . HP i5, NVidiaGeF. 320 HDD, 1 jave garancion

Shitet nga: Albert 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR   335 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop HP (ky ne foto,shuume i ruajtur ne pamje)

Procesori: Intel Core i5 (4 * 2.2 GHz)

Monitori: 15.6" HD led

RAm memorja: 4 GB

Hard disku: 320 GB

Kartela grafike: NVidia GeForce 1 GB dedicated..me shared deri 4 GB

Posedon adapterin origjinal

Llaptopi e ka mikrofonin dhe kameren e integruar

Ka te instaluar: Office , Skype, Winrar, Adobe acrobat reader, etj.

USB Porte, Wireless, VGA port, etj...

Llaptopi ne pamje eshte shuume i ruajtur

Per llaptop jap garancion 1 jave. NDRRIME NUK BEJ!

Bej transportin deri n'Prishtine n'Ferizaj n'Kamenice

044 577764
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim