Llap, Dual core, kamere+mikr, (1 jave garancion)

Shitet nga: Albert 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop (ky ne foto)

Procesori: Intel Dual core...2 * 1.6 GHz

Monitori: 14.1" widescreen crystal

Hard disku:80 GB

Kartela grafike: Intel graphics

Posedon adapterin per pune dhe mbushje te baterise

Llaptopi e ka mikrofonin dhe kameren e integruar

Ka te instaluar: Windows 7, Office , Skype, Winrar, Adobe acrobat reader, etj.

USB Porte, Wireless, VGA port, etj...

Llaptopi nuk ka defekte dhe punon shume mire

Per llaptop jap garancion 1 jave. NDRRIME NUK BEJ!

Bej transportin deri n'Prishtine n'Ferizaj n'Kamenice

044 577764
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim