Llap.i5, 500 HDD, 3 ore bateria, 1 jave garancion

Shitet nga: Albert 27 Tet 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

325 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop Acer (ky ne foto,shuume i ruajtur)

Procesori: Intel Core i5 , me turbo boost system

Monitori: 15.6" HD led

Ram memorje: 4 GB

Hard disku: 500 GB

Posedon adapterin e vet per pune dhe mbushje te baterise

Baterine llaptopi e mbane deri 3 ore

Llaptopi e ka mikrofonin dhe kameren e integruar

Ka te instaluar: Office 2007, Skype, Winrar, Adobe acrobat reader, etj.

USB Porte, Wireless, VGA port, etj...

Llaptopi ne pamje eshte shuume i ruajtur

Per llaptop jap garancion 1 jave. NDRRIME NUK BEJ!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim