Llaptop LENOVO core i5

Shitet nga: Kushtrim 05 Mar 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lloptopin lenovo 15.6inch ne gjendje shume te mire,eshte shume i ruajtur.

Ka keto perfomanca:

Procesor: core i5 2.5ghz

Ram memorie: 4gb dd3

Kartel grafike : nvidia geforce 1gb dhe intel HD 2gb

Hardisk:750GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim