Llaptop Lenovo T410 ThinkPad 2014

Shitet nga: Eris 06 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Pershkrimi i meposhtem gjendet ne faqet e njohura europiane. Llaptopi eshte i ri dhe i posa ardhur nga Gjermania. Gjenerate llaptopash e hatashme! Cmim i volitshem.
Lenovo ThinkPad T410 with Intel Graphics Specifications:

Screen: 14.1-inch WXGA (1280 x 800) LED Backlit (Matte finish)
Operating System: Windows 7 Professional (32bit)
Processor: Intel Core i5-540M (2.53GHz, 3MB Cache)
Memory: 4GB DDR3 RAM
Storage: 320GB Seagate 7400.4 HDD (7200rpm)
Optical Drive: DVD+/-RW
Wireless: Intel 6250 802.11AGN, Bluetooth
Graphics: Intel GMA HD Integrated Graphics
Power: 57Wh 6-cell, 65W 20V AC adapter
Dimensions: 13.13 x 9.41 x 1.09-1.26?
Weight: 5lbs 5.1oz
Retail Price: $1,580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim