Llaptop acer aspire 5000

Shitet nga: arktim 04 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
llaptop acer aspire 5000 nuk ka adapter dhe shkrojnat nuk e di qka ka
bojm edhe ndrrim me qka tum konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim