Llaptop me diagzon per mercedes

Shitet nga: Blerim 18 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptop per diagnoz me gjitha programet e instalume deri 2014 per mercedes dhe shitet vetem llaptopi programet jan te fotografume ne foto ma shum info 044-991-981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim