Llaptop te firmes Lenovo

Shitet nga: ilmi 21 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptopi eshe ne gjendje te rregullt, vetem se e ka nje pasword ne hard disk, dhe nuk jam i interesum me rregullu. Gjithqka tjeter eshte ne rregull. Qmimi eshte 200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim