Lloptop

Shitet nga: Sahit 30 Gsh 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lloptop lenovo i3 2.4 ghz grafik 1gig rammemory 4 giga baterin e man 3 or osht si i ri shum pak i perdorur ka edhe sistem per me hap dhe me myll me gisht te personit qe eshte i autorizuar per kontakt muni me thirr ni tel boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim