Lsptop Dell Inspiron 15 3000 Series

Shitet nga: Zgjim 29 Sht 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptop Dell Inspiron 15 3000 Series, në gjendje me shume se te rregullt, laptopi eshte vetem 6 muaj i perdorur dhe nuk ka asnje gervishtje.Performancat jane keto :

Display : 15,6'
Procesor : Intel core i5 5th generation
RAM Memory : 4GB (posedon 2 sllote te lira)
Graphic Card : NVIDIA GeForce 2 GB
Graphic Card 2 : Intel Family Graphic 1 GB
HDD : 500 GB
Posedon kamer HD 720p.
Battery life up to 5-6 Hours.

Laptopi perkrah edhe lojerat e fundit, pasi qe posedon dy graphic cards.Eshte i pershtatshem edhe per biznes (mjaft i pershtatshem per te shkruar)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim